Hakkımızda

Mehmet Usta Tatlıları başta baklava olmak üzere dondurma, tulumba tatlısı, kadayıf ve ekmek kadayıfı gibi Türk mutfağının geleneksel tatlarını üretim ile ilgili tüm belgelere sahip olup, en hijyenik ortamlarda, en iyi malzemeler kullanılarak usta ellerin işlemesiyle ortaya çıkan bu lezzeti siz değerli iş ortaklarımız vasıtası ile tüketiciye sunuyoruz.

Kurulduğu tarihten itibaren başta İzmir tüketicisi olmak üzere Mehmet Usta Tatlıları, tatlı sektöründe, Türkiye'de faaliyet gösteren büyük firmalar arasında yer almayı başarmıştır. Mehmet Usta Tatlıları'nı diğer üreticilerden ayıran özelliklerden biride, geniş ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesi olup baklava çeşitleri, dondurma, tulumba tatlısı, burma kadayıf ve ekmek kadayıfı gibi tatları bir araya getirerek kalite ve tecrübemizle üretmiş olduğumuz bütün mamüllerde iddaalı olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Başta baklava olmak üzere Türk mutfağının geleneksel tatlılarının önemli temsilcilerinden birisi konumundaki Mehmet Usta Tatlıları, toplu yemek üretim firmalarına, süper marketlere, pastanelere, restoran ve otellere toptan satış ve dağıtım konularında hizmet vermektedir

TOP